Showbiz

“A t’ka marr malli” publikohet nga 2Ton

 

Këngëtari nga Ferizaj, 2Ton sapo ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “A t’ka marr malli” dhe vjen e shoqëruar me videoklip nga ‘Xl Films’.