Showbiz

Reagon Dj Pm: Dagz dhe Einxhel po pëlqehen shumë

 

Reperi Dj Pm gjatë një diskutimi me Donaldin, të dy banorë Big Brother Vip, kanë folur për raportin mes Dj Dagz edhe Einxhelit.

“Dagz dhe Einxhel po pëlqehen shumë”, u shpreh Dj Pm. Madje ai mori guximin të diskutojë edhe për ish lidhjet që shoku i tij Dagz, ka pasur jashtë.