Showbiz

Isla Fisher dhe Sacha Baron Cohen festojnë 20-vjetorin e lidhjes

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli australian, Isla Fisher, i ka dedikuar fjalë të ëmbla dhe emocionuese bashkëshortit të saj, Sacha Baron Cohen, në përvjetorin e 20-të të lidhjes romantike.

Aktorët Fisher dhe Cohen shquhen për lidhjen e tyre të bukur dhe të gjatë të dashurisë, dhe në kohën më të madhe qëndrojnë larg vëmendjes së publikut dhe mediave.