Showbiz

Kylie Jenenr dhe Travis Scott më të afërt se kurrë

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Çifti i famshëm i showbizit, Kylie Jenner dhe Travis Scott, po mbështeten tek njëri-tjetri teksa po bëhen gati për ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të dytë.

Ylli televiziv e afaristja 24-vjeçare, Jenner dhe reperi 30-vjeçar, Scott, aktualisht po kalojnë shumë koha së bashku dhe reperi i famshëm po mundohet në maksimum të jetë sa më përkrahës ndaj partneres së tij.