Showbiz

Jimmy Fallon, Megan Thee Stallion dhe Ariana Grande me këngë Krishtlindjesh

 

Ylli televiziv, Jimmy Fallon, e ka angazhuar pop-këngëtaren Ariana Grande dhe reperen Megan Thee Stallion, për realizimin e një kënge argëtuese të Krishtlindjeve në kohën e COVID-19.

Me titull “It Was A… (Masked Christmas)”, kënga vjen e inspiruar në këngët klasike të dekadave të kaluara, përmban tinguj të muzikës së viteve ’80 dhe vjen e shoqëruar me një videoklip të bukur dhe qesharak.