Showbiz

Donaldi dhe Beatrixa ndajnë të njëjtin shtrat

 

Çifti i shout “Big Brother VIP”, Donaldi dhe Beatrixa, po vazhdojnë me përkëdhelje e puthje, madje mbrëmë ata kanë ndarë shtratin së bashku.

Dyshja kanë fjetur të përqafuar, ndërsa të shumta kanë qenë komentet negative në videon e publikuar në llogarinë e Instagramit nga produksioni.