Showbiz

Gashi: Kam vendosur tri stenta në zemër, s'kam dashur ta bëj publike

 

Moderatori dhe gazetari, Labinot Gashi e ka zbuluar që ka pasur probleme shëndetësore.

Ai ka konfirmuar që para 20 ditëve i ka vendosur tri stenta në zemër.