Showbiz

Yll Limani i kushton album vajzës që nuk është më me të

 

Këngëtari, Ylli Limani përmes një postimi në llogarinë e tiji në Instagram ka njoftuar që albumi i tij “Lshoja zanin”, është gati dhe do publikohet më datën 5 dhjetori.

Siç ka treguar këngëtari, për realizim të këtyre këngëve është një vajzë qe e ka frymëzuar vite më parë, por që më nuk është me të.