Showbiz

Publikohet traileri i plotë i serialit “And Just Like That”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Seriali i shumëpritur i kanalit HBO, “And Just Like That”, i cili është vazhdim i hitit televiziv “Sex and the City”, shumë shpejtë i rikthen në ekran personazhet e dashura për publikun mbarë botëror, Carrie Bradshaë e personifikuar nga Sarah Jessica Parker, Charlotte York e portretizuar nga Kristin Davis dhe Miranda Hobbs, e cila në film luhet nga aktorja Cynthia Nixon.

Tashmë është publikuar edhe traileri i plotë i këtij projekti, i cili fokusohet në kapitullin e ri të tri shoqeve të pasionuara pas modës, teksa përballen me realitetin e komplikuar të jetës dhe shoqërisë në New York City, por tani në moshë më të shtyrë.