Showbiz

Dua Lipa merr gjithë vëmendjen në ceremoninë “Fashion Awards”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ajo është gjithmonë e gatshme për qilim të kuq.

Të hënën mbrëma, Dua Lipa, u shfaq plot elegancë dhe glamur në tapetin e kuq të shtruar me rastin e ceremonisë, “Fashion Awards”, e cila zuri vend sallën “Royal Albert Hall” në Londër.