Showbiz

Tiffany Haddish dhe Common janë ndarë pas një viti lidhjeje

 

Aktorja 41-vjeçare, Tiffany Hadish dhe i dashur i saj 49-vjeçar, Common, kanë vendosur të ndahen pas vetëm një viti, kjo për shkak se që të dy janë shumë të angazhuar për të qenë në një lidhje serioze.

Një burim i afërt i çiftit ka deklaruar për revistën “People”: “Ata pothuajse kurrë nuk gjenden në të njëjtin qytet së bashku, dhe që të dy janë shumë të zënë me punë për të qenë në një lidhje serioze”.