Showbiz

A po krijohet çift i ri në Big Brother?

 

Dy nga banoret e Big brother Vip, Beatrixi dhe Donaldi, ka disa ditë që po komentohen nga publiku për afërsinë e tyre.

Dyshja gjatë gjithë kohës po qëndron së bashku dhe kjo ka bërë që publiku të mendojë për një lidhje të mundshme mes tyre.