Showbiz

Rina dhe Sin Boy publikojnë projektin e ri

 

Këngëtarja Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy, e kanë publikuar projektin e radhës së bashku.

Kënga është titulluar “ChaCha”, ndërsa bashkëpunimi është finalizuar edhe nga ana vizuale.