Showbiz

Meriton Ademi publikon këngën “Forcë”

 

Rep artisti, Meriton Ademi sapo ka publikuar projektin e ri muzikor.

Ky projekt mban emrin “Forcë” dhe është finalizuar më videoklip dhe mesazh të forte.