Showbiz

Fifi braktis shtëpinë e Big Brother VIP, banorët e përshëndesin të përlotur

 

Këngëtarja Fifi sapo e ka braktisur shtëpinë më të famshme, Big Brother VIP.

Ajo ka mbledhur banorët dhe ua ka treguar vendimin për largim nga shtëpia Big Brother. “Kam nevojë të merrem me veten”, ka thënë Fifi.