Showbiz

“Dog” një film plot emocione dhe humor

 

Channing Tatum, nuk e ka pasur ndonjë rol të madh filmik nga filmat e vitit 2017, “Kingsman: The Golden Circle” dhe “Logan Lucky”, por gjërat do të ndryshojnë drastikisht për aktorin gjatë vitit 2022.

Tatum jo vetëm që do të luaj krahas yllit hollywoodian, Sandra Bullockm në komedinë romantike “The Lost City”, por ai gjithashtu po e shënon debutimin regjisorial me filmin e ardhshëm të titulluar, “Dog”.