Showbiz

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj zbulojnë datën e publikimit të bashkëpunimit

 

Çifti më i dashur në skenën shqiptare, Miriami dhe Albani, e kanë gati projektin e ri.

Dyshja ka publikuar një video të shkurtër në rrjetet sociale duke paralajmëruar bashkëpunimin e radhës.