Showbiz

Reagon Iliri ndaj Fifit: Këndon e shkruan bukur, por flet keq

 

Reagime të shumta kanë ndodhur sot pas puthjes se Dj Pm dhe Sarës në shtëpinë e Big Brother VIP.

E Sara u përlot gjatë diskutimit me Fifin, ku të shumtë kanë qenë banorët që kanë kritikuar Fifin që kërkonte llogari për puthjen mes dyshes së famshme në Big Brother VIP.