Showbiz

Kim Kardashian West dhe Pete Davidson pohojnë se janë miq të mirë

 

Ylli televiziv, Kim Kardashian dhe komediani Pete Davidson, u bënë lajm gjatë fundjavës për faktin se ishin fotografuar të kapur dorë për dore në një park lojërash në Kaliforni, por burime të afërta të tyre pohojnë se ata nuk janë në lidhje romantike dhe Kim nuk po provon të fshehë asgjë nga publiku.

Një dëshmitar i cili e kishte parë dyshen në shoqërinë e njërit-tjetrit, shpjegoi: “Kim dhe Pete dukeshin sikur miq të mirë dhe sjelljet mes tyre nuk ishin të një çifti”.