Showbiz

001-shi i “Squid Game” i befasuar me famën, i del në ndihmë e bija

 

Aktori Oh Young Soo është duke u ndier sikur po fluturon në ajër, pas suksesit të jashtëzakonshëm të serisë “Squid Game”.

Aktori 77-vjeçar, që portretizon lojtarin 001 në serinë e “Netflixit”, ka pranuar se mezi po arrin që ta besojë suksesin dhe popullaritetin e projektit koreanojugor.