Showbiz

Stallone fton kampionin e boksit në filmin “Expendables”

 

Aktori veteran i filmave aksion, Sylvester Stallone, i ka ofruar një rol boksierit të njohur britanik, Tyson Fury, për pjesën më të re të filmit “The Expendables”.

Legjenda e filmit klasik “Rocky” ishte i mahnitur me duelin e britanikut përballë Deontay Wilder. Përballjen e tyre e cilësoi si “Duel i shekullit” dhe “Dramë e madhe”.