Showbiz

Artisti Einár qëllohet për vdekje në jug të Stokholmit

 

Reperi Einár është qëlluar për vdekje. Lajmi është raportuar nga Aftonbladet dhe Expressen si dhe SVT duke iu referuar disa burimeve.

Incidenti ndodhi mbrëmjen e së enjtes vonë në qytetin Hammarby në jug të Stokholmit. Policia së pari njoftoi se një burrë ishte plagosur rëndë dhe në orën 00:45 autoritetet konfirmuan se personi i vdekur ishte 19-vjeçari.