Showbiz

Young Thugit i është vjedhur çanta me 200 këngë të papublikuara e para kesh

Foto: AP
 

Reperi nga Atlanta, Young Thug, ka thënë se një portier i apartamentit ku ai jetonte e ka lejuar një person të panjohur, që të marrë çantën e tij të markës Louis Vuitton, e cila kishte brenda rreth 200 këngë të papublikuara dhe bizhuteri e para kesh në vlerë prej mbi 100,000 dollarë.

Akuzat e këngëtarit janë bërë pjesë e padisë që ai tashmë ka ngritur kundër kompanisë e cila menaxhon kompleksin e apartamenteve ku ai jetonte dhe kompanisë së saj të portierëve, raportoi The Atlanta Journal-Constitution.