Showbiz

Miley Cyrus në përgatitje të albumit të ri

Foto: AP
 

Ylli i njohur i muzikës, Miley Cyrus, është duke punuar rreth albumit të saj të ardhshëm.

Këngëtarja e “Malibu” e bëri një njoftim të tillë në mediat sociale, ndërsa ka ndarë njashtu lajmet për rihapjen e faqes në internet dhe për një fotosesion të ri për 149 milionë ndjekësit e saj.