Showbiz

Owen Wilson ende nuk e ka takuar të bijën

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktori i njohur hollywoodian, Owen Wilson, ende nuk e ka takuar vajzën e tij.

Ish e dashura e yllit të filmit “Wedding Crashers”, Varunie Vonsvirates, gjatë fundjavës e festoi ditëlindjen e tretë të vajzës së tyre Lyla, por aktori 52-vjeçar i cili po ashtu e ka një djalin dhjetë vjeçar, Ford, me ish të dashurën Jade Duell dhe shtatë vjeçin, Finn, me trajneren e tij personale, Caroline Lindqvist, nuk ishte i pranishëm në ditëlindjen e të voglës Lyla, pasi nuk ka fare kontakt me të bijën.