Showbiz

Lopezi e marrosur pas Affleckut, e përcjellë nga larg teksa ai flet para gazetarëve

 

Jennifer Lopez nuk e fsheh aspak dashurinë dhe admirimin që ka për Ben Affleckun.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme 52-vjeçare, e ka shoqëruar të dashurin e saj në premierën e filmit “Last Duel”, të shtunën që është mbajtur në New York.