Showbiz

“The Harder They Fall” titullohet filmi i ri i Netflixit

 

Është publikuar traileri i parë i filmit të ri të Netflixit, “The Harder They Fall”, i cili në rolin protagonist e sjell aktorin Idris Elba.

Filmi, ku Elba luan krahas yjeve tjerë të kinematografisë, Jonathan Majors, Zazie Beetz, LaKeith Stanfield dhe Regina King, pritet ta shënojë premierën javën e ardhshme, në kuadër të Festivalit të filmit në Londër.