Showbiz

Neki Emra sjell “Po t’du”

 

Këngëtari i njohur shqiptar Neki Emra ka publikuar projektin e tij të ri.

“Po t’du” titullohet kënga e tij e re për të cilën ka bashkëpunuar me Florent Boshnjakun për muzikën dhe për tekstin me Mithat Sadikun.