Showbiz

Harry Styles po planifikon ta lansoj një album të ri

 

Ylli britanik i muzikës, Harry Styles, planifikon që në befasi, ta lansojë albumin e ri muzikor.

Këngëtari 27-vjeçar tashmë i ka publikuar dy solo albume, “Harry Styes” i lansuar në vitin 2017 dhe “Fine Line” më 2019, dhe tani ka vendosur që albumin e tretë t’ia sjell fansave shumë shpejtë.