Showbiz

Johnny Depp fitues i çmimit në festivalin në San Sebastian

 

Aktori dhe producenti amerikan Johnny Depp mori çmimin e nderit "Donostia" në Festivalin e 69-të Ndërkombëtar të Filmit të mbajtur këtë vit në San Sebastian të Spanjës.

Depp është shfaqur në publik për herë të parë që kur u ngrit një padi nga ish-gruaja e tij Amber Heard për abuzim.