Showbiz

“Coldplay” dhe “BTS” së shpejti e lansojnë një këngë të përbashkët

 

Rok bendi “Coldplay” dhe grupi i muzikës K-Pop, “BTS”, më në fund e kanë konfirmuar bashkëpunimin rreth këngës së re me titull, “My Universe”.

Grupi britanik dhe superyjet nga Korea Jugore i kanë informuar fansat se, kënga e tyre e re do të lansohet më 24 shtator, vetëm disa muaj pas fillimit të spekulimeve rreth bashkëpunimit muzikor mes dy grupeve të njohura.