Showbiz

Eilish, Sheeran dhe Cabello ndër performuesit e ngjarjes “Global Citizen Live”

 

Yjet e njohur të muzikës, Billie Eilish, Ed Sheeran dhe Camila Cabello do të interpretojnë në ngjarjen “Global Citizen Live”.

Treshja me famë botërore është pjesë e grupit të performuesve yje në koncertet që do të mbahen në Lagos, Paris dhe New York City më 25 shtator.