Showbiz

Nelly ndahet nga e dashura e tij prej shumë vitesh

 

Këngëtari Nelly dhe e dashura e tij prej shumë vitesh, Shantel Jackson, janë ndarë, ka bërë të ditur vetë Jackson.

Aktorja 37-vjeçare e ka bërë të ditur lajmin të shtunën, në fushën e komenteve të një postimi që kishte bërë në llogarinë e saj në Instagram.