Showbiz

George dhe Amal Clooney nuk janë në pritje të një fëmije tjetër

Foto: AP
 

George dhe Amal Clooney nuk janë në pritje të fëmijës së tretë, kanë konfirmuar për mediat e huaja përfaqësuesit e çiftit të famshëm.

Burime të afërta kishin bërë më dije ditë më parë se çifti i cili kurorëzoi lidhjen e tyre me martesë në vitin 2014 u kishin thënë miqve gjatë një ndeje në vilën e tyre në Itali se janë duke e zgjeruar familjen.