Showbiz

Paris Hilton merr 3.000 mesazhe urimi për shtatzëninë që nuk ekziston

Foto: AP/Associated Press
 

Miliarderja Paris Hilton ka mohuar publikisht lajmin që pushtoi tabloidet e që raportuan se ajo është shtatzënë.

Pasi bëri shaka duke thënë se është në pritje të trinjakëve, ajo më vonë sqaroi se nuk është shtatzënë dhe se diçka e tillë do të ndodhë pas dasmës me të dashurin, Reum.