Showbiz

“Only Murders in the Building” seriali i ardhshëm i zhanrit komedi

 

“Only Murders in the Building” titullohet seriali i ri amerikan i zhanrit komedi, i cili vjen i krijuar nga Steve Martin dhe John Hoffman.

Të martën debutoi traileri i serialit dhjetë episode që e sjellë një kastë aktorësh yje, përfshirë këtu tre protagonistët, Steve Martin, Martin Short dhe Selena Gomez.