Showbiz

Filmi “The Last Duel” i bashkon yjet Matt Damon dhe Ben Affleck

 

Yjet e filmit “Good Will Hunting”, Matt Damon dhe Ben Affleck, po ribashkohen në ekran të madh për herë pas 24 vjetësh.

Studioja filmike “20th Century” e ka publikuar trailerin e parë të filmit të ardhshëm, “The Last Duel”, i cili do të filloj së shfaquri për publiku në vjeshtë të këtij viti.