Showbiz

Vajza e divës Mariah Carey, Monroe debuton si modele në një reklamë

 

Mariah Carey e ka një sozi të vogël. 

Ajo është vajza 10-vjeçare e divës së muzikës, Monroe, e cila po i ndjekë hapat e së ëmës drejt famës dhe suksesit, duke e portretizuar një version të ri të yllit të hitit “We Belong Together”, në reklamën e markës së veshjeve “OshKosh B’Gosh”.