Showbiz

Kanye West dhe Irina Shayk nuk janë ndarë

 

Kanye West dhe Irina Shayk po vazhdojnë të jenë në lidhje, pavarësisht raporteve dhe thashethemeve se ata janë ndarë.

Burime të afërta me çiftin kanë thënë për TMZ-në se ata janë ende bashkë, ashtu siç kanë qenë për muaj të tërë.