Showbiz

“Don’t Pass On Love” kënga e re e Gashit

 

Gashi i ka trajtuar fansat e tij me një projekt të ri muzikor.

Reperi i njohur kosovar i cili jeton dhe karrierën e zhvillon në Amerikë, e ka lansuar këngën e re me titull “Don’t Pass On Love” e cila vjen në stilin e tij unik të të kënduarit.