Showbiz

Anistoni hedh poshtë pretendimet për ribashkim me Pittin

 

Kanë qarkulluar së fundmi shumë thashetheme se çifti i dikurshëm, Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, kanë nisur një romancë të re, pas divorcit të tyre në vitin 2005.

Thashethemet janë përhapur pasi që dyshja ishte parë në SAG Awards të janarit të 2020-s dhe më pas edhe në një takim virtual për një skenë të Fast Times At Ridgemont High.