Showbiz

Anne Hathaway angazhohet me rol në filmin romantik “The Idea of You”

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i kinematografisë, Anne Hathaway, është angazhuar me rol në filmin e ardhshëm “The Idea of You”.

Romani i njohur romantik i autores Robinne Lee, po shndërrohet në film nga “Amazon Studios” dhe “Welle Entertainment”, dhe ylli i shpërblyer me “Oscar” i është bashkuar kastës së aktorëve të tij.