Showbiz

Billie Eilish zemërthyer për faktin se po etiketohet si raciste

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i muzikës, Billie Eilish, ndihet e turpëruar dhe e tmerruar me veten, për shkak të një videoje të vjetër që po qarkullon në rrjetet sociale, ku ajo shihet duke folur fjalë raciste.

Këngëtarja 19-vjeçare insiston se ajo po etiketohet si raciste kur në fakt nuk është e tillë.