Showbiz

Khloe Kardashian është ndarë sërish nga Tristan Thompsoni

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli i shout “Keeping Up with the Kardashians”, Khloe Kardashian, besohet se sërish i ka dhënë fund lidhjes me basketbollistin, Tristan Thompson, me të cilin e ka vajzën tri vjeçare, True.

Çifti për herë të parë u nda në vitin 2019, për shkak se Thompson e kishte tradhtuar të dashurën e tij disa herë. Dhe para disa javësh, ata duket se kanë vendosur t’i japin fund sërish lidhjes së tyre.