Showbiz

Jennifer Lopezi nuk ka qenë asnjëherë më e lumtur se tani

 

Jennifer Lopez nuk ka qenë asnjëherë më e lumtur se tani që është rikthyer me ish-të fejuarin, Ben Affleck.

Një burim i afërt me këngëtaren dhe aktoren e famshme amerikane ka thënë se ajo dhe Affleck janë të pandashëm dhe se Jennifer e ka menduar që moti se “kështu ishte e shkruar të ndodhte”.