Showbiz

Travis Scott deklaroi se ende e dashuron ish të dashurën Kylie Jenner

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ka mundësi që çifti, Travis Scott dhe Kylie Jenner, të jetë ribashkuar?

Reperi i njohur amerikan deklaroi se ende e dashuron ish të dashurën e tij, teksa e pranoi një shpërblim në ngjarjen e përvitshme, “Parsons Benefit”, e cila zuri vend të martën me 15 qershor.