Showbiz

Maisie Peters ka nënshkruar kontratë bashkëpunimi me yllin Ed Sheeran

 

Maisie Peters ka nënshkruar kontratë me labelin e muzikantit Ed Sheeran, “Gingerbread Man Records”, si dhe e ka paralajmëruar lansimin e albumit debutues me titull, “You Signed Up For This”.

Albumi i parë i këngëtares do të publikohet për fansat më 27 gusht, bashkë me këngën e re “Psycho” e cila është bashkëshkruar nga, Ed Sheeran dhe Steve Mac.