Showbiz

A$AP Rocky ndihet i bekuar që e ka mbështetjen e Rihannas

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Reperi i njohur amerikan, A$AP Rocky, ka deklaruar se ndihet me fat dhe i bekuar që e ka përkrahjen e plotë të të dashurës së tij, Rihanna.

Ylli 32-vjeçar i repit, emri i vërtetë i së cilit është Rakim Mayers, e pranoi se është një ndjenjë e mahnitshme ta ketë të dashurën përkrahë, sepse për të është shumë me rëndësi të jetë i rrethuar nga njerëz që ia duan më të mirën.