Showbiz

Kim Kardashian ia uroi ditëlindjen Kanye Westit me një mesazh emocional

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Ylli televiziv, Kim Kardashian West, ia ka uruar ditëlindjen Kanye Westit duke deklaruar se do ta dashurojë atë përgjithmonë.

Reperi i njohur amerikan e festoi ditëlindjen e 44-të të martën më 8 qershor, dhe familja Kardashian/Jenner u kujdes që përmes rrjeteve sociale ta urojë yllin e hitit “Famous”, dhe ta shprehin dashurinë që vazhdojnë ta kenë për të.