Showbiz

Elizabeth Olsen nxit spekulime se është martuar

Foto: AP/Associated Press
Foto: AP/Associated Press
 

Aktorja e njohur hollywoodiane, Elizabeth Olsen, duket se e ka konfirmuar lajmin e martesës.

Ylli i serialit “WandaVision” në vitin 2019 u fejua me Robert Arnettin, pas tri vjetësh lidhje, dhe gjatë një interviste të fundit për revistën “Variety” aktorja iu referua atij si ‘bashkëshorti im”.